1. OFERTA
  2. CENY
  3. REFERENCJE
  4. PUBLIKACJE
  5. BLOG
  6. KSIĄŻKI
  7. KONTAKT

REFERENCJE - Uniwersytet Opolski

Uniwersytet Opolski
ul. Katowicka 89
45–061 Opole
Opole, 12.12.2009
Referencje
Uniwersytet Opolski, Instytut Socjologii pragnie polecić Państwu usługi Pana Piotra Leśniewskiego jako partnera godnego zaufania. Pan Piotr Leśniewski zajął się na nasze zlecenie tłumaczeniem pisemnym referatów z konferencji pt. "Śląsk Opolski i Opawski w Unii Europejskiej. Postsocjalistyczny bagaż i unijne realia" oraz "Współpraca polsko-czeska a formowanie się tożsamości transgranicznej", które organizowane były w ramach realizacji projektu "Utworzenie polsko-czeskiej sieci współpracy dla realizacji wspólnych badań socjologicznych: Tożsamość regionalna i identyfikacja z regionem mieszkańców pogranicza polsko-czeskiego". Projekt realizowany przez Uniwersytet Opolski, Instytut Socjologii, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej INTERREG IIIA Czechy-Polska.
Wykonawca, Pan Piotr Leśniewski, wykazał się profesjonalizmem i rzetelnością, dobrą organizacją oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji zadania. Wszystkie tłumaczenia pisemne wykonane były terminowo, solidnie i na bardzo wysokim poziomie językowym. Zarówno my, jak i zagraniczni partnerzy, byliśmy w pełni zadowoleni z jakości wykonanych tłumaczeń. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, otwartej na wzajemne propozycje i sugestie.
Reasumując: stwierdzamy, że Pan Piotr Leśniewski w pełni spełnił nasze wymagania i z pełnym przekonaniem rekomendujemy go jako rzetelnego i sprawdzonego partnera.
Danuta Berlińska
Uniwersytet Opolski
Instytut Socjologii