1. OFERTA
 2. CENY
 3. REFERENCJE
 4. PUBLIKACJE
 5. BLOG
 6. KSIĄŻKI
 7. KONTAKT

Tłumacz języka czeskiego Opole

79 kilometrów. Zaledwie tyle (w linii prostej) dzieli Wrocław (siedziba firmy CZESKI.COM) oraz Opole. Tłumaczenia z języka czeskiego (ale nie tylko, dotyczy to również innych języków) to dość specyficzna dziedzina - pozwala ona na realizację zleceń na odległość. To sprawia, że przekłady jestem w stanie wykonywać dla klientów z każdej części Polski, w tym oczywiście również dla tych mających siedzibę w stolicy polskiej piosenki i w całym województwie opolskim.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Jesteś zawodowo związany z Opolem i zamierzasz komuś zlecić tłumaczenia z czeskiego na polski lub z polskiego na czeski? Jak łatwo się domyślić, chcąc znaleźć tłumacza, najpierw skorzystasz z możliwości wyszukiwarki internetowej. Jaki tekst do niej wpiszesz?

Tłumacz języka czeskiego Opole? Jeśli zdecydujesz się na taką frazę, musisz mieć świadomość tego, że tak dobrane wyrazy prawdopodobnie zawężą wyniki wyszukiwania do osób i firm rezydujących w województwie opolskim. Wyszukiwarka nie weźmie pod uwagę potencjalnych zleceniobiorców z miast innych regionów, a ci być może mają lepsze kwalifikacje i niższe ceny.

W XXI wieku, gdy coraz więcej przedsiębiorstw bazuje na współpracy zdalnej to, skąd pochodzi wykonawca usługi tłumaczeniowej, nie jest już tak istotne, jak kiedyś. Jak zatem można poszerzyć obszar wyszukiwania? Na przykład wpisując ogólniejsze zapytanie: tłumacz czeski.

Moja firma CZESKI.COM mieści się we Wrocławiu, mam jednak wielu klientów również w Opolu. Tłumaczyłem z czeskiego m.in. artykuły naukowe dla uczelni:

Jako tłumacz języka czeskiego współpracy nie ograniczam naturalnie wyłącznie do firm, których siedzibą jest Opole, swoje usługi oferuję również kontrahentom pochodzących z miast takich jak: Niemodlin, Prószków, Ujazd, Grodków. Kolonowskie, Otmuchów, Byczyna, Wołczyn, Krapkowice, Lewin Brzeski, Zdzieszowice, Głubczyce, Nysa, Gorzów Śląski, Ozimek, Brzeg, Kietrz, Praszka, Strzelce Opolskie, Zawadzkie, Biała, Korfantów, Leśnica, Dobrodzień, Namysłów, Głuchołazy, Olesno, Gogolin, Paczków, Kędzierzyn-Koźle, Baborów, Kluczbork, Prudnik i Głogówek.

ADRESY ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM CZESKIM W OPOLU:

 • Uniwersytet Opolski
  Instytut Slawistyki
  Zakład Slawistyki Zachodniej i Południowej
  Filologia czeska
  pl. Kopernika 11
  45-040 Opole
  http://www.ifw.uni.opole.pl

KULTURA CZECH, TŁUMACZENIA, JĘZYK CZESKI W OPOLU