1. OFERTA
  2. CENY
  3. REFERENCJE
  4. PUBLIKACJE
  5. BLOG
  6. KSIĄŻKI
  7. KONTAKT

Tłumacz języka czeskiego Warszawa

W dobie internetu i pracy zdalnej lokalizacja wykonawcy usług tłumaczeniowych jest kwestią drugorzędną. Na dalszy plan schodzi 301 kilometrów. Tyle w linii prostej dzieli miasta Wrocław (siedziba firmy CZESKI.COM) i Warszawa. Tłumaczenia z języka czeskiego (i z innych języków) to specyficzna branża. Umożliwia ona wykonywanie zleceń z dowolnego miejsca Polski i świata, dzięki czemu zamówienia możemy realizować również dla kontrahentów mających siedzibę w stolicy Polski oraz w województwie mazowieckim. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
698 083 510

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Warszawie i potrzebujesz przekładu z języka naszych południowych sąsiadów na polski lub odwrotnie? Dobrze trafiłeś! Firma CZESKI.COM, chociaż mieści się we Wrocławiu, współpracowała z wieloma kontrahentami z nadwiślańskiego miasta. Tłumaczenia z języka czeskiego na polski wykonywaliśmy m.in. dla poniższych podmiotów:

Zlecenia realizujemy także oczywiście dla firm z pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego.

Pierwszym krokiem, jaki zapewne wykonałeś w poszukiwaniu kompetentnej osoby, której powierzysz realizację potencjalnego zamówienia, było uruchomienie wyszukiwarki i wpisanie w niej odpowiedniej frazy. Jaki tekst wybrałeś?

Tłumacz języka czeskiego Warszawa? Fraza ta jest jak najbardziej poprawna, jednak prawdopodobnie (chociaż nie zawsze) ograniczy wyszukiwanie do firm, które mają swoją siedzibę w województwie mazowieckim. A to oznaczałoby pominięcie tłumaczy z innych miast, którzy, być może, dysponują lepszymi kompetencjami w danej dziedzinie i mają do zaoferowania lepszą cenę.

KULTURA CZECH