1. OFERTA
 2. CENY
 3. REFERENCJE
 4. PUBLIKACJE
 5. BLOG
 6. KSIĄŻKI
 7. KONTAKT

Tłumacz języka czeskiego Toruń, Bydgoszcz

W dobie wszechobecnego internetu i możliwości, jakie daje praca zdalna, w wielu dziedzinach przestało odgrywać rolę to, skąd pochodzi usługodawca. 4 godziny. Tyle w przybliżeniu zajmuje podróż z Wrocławia (gdzie prowadzę biuro) do miast Bydgoszcz i Toruń. Tłumaczenia z języka czeskiego (i wielu innych języków) to branża, która umożliwia nawiązanie współpracy firmom, które dzielą setki kilometrów i to właśnie dzięki temu mogę zaoferować swoje usługi podmiotom, które mają swoją siedzibę w mieście Kopernika, grodzie nad Brdą i w całym województwie kujawsko-pomorskim.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, najprawdopodobniej jesteś związany zawodowo lub prywatnie z Toruniem bądź Bydgoszczą i chcesz zlecić wykonanie tłumaczenia z czeskiego na polski albo z polskiego na czeski. Jaki tekst wpisać w wyszukiwarce, tak by otrzymać przydatne wyniki?

Tłumacz języka czeskiego Bydgoszcz, Toruń? Tak sformułowane zapytanie ma pewną wadę - prawdopodobnie (choć nie zawsze) zawęzi obszar poszukiwań do miast z województwa kujawsko-pomorskiego, co odbędzie się kosztem tłumaczy reprezentujących inne regiony. Nie można przy tym wykluczyć, że biura tłumaczeń spoza Kujaw (np. moja firma, która ma siedzibę na Dolnym Śląsku) będą miały do zaproponowania atrakcyjniejsze warunki, jeśli chodzi o termin realizacji, cenę i jakość usługi.

Aby zapobiec pominięciu potencjalnych oferentów i poszerzyć zakres wyszukiwania można spróbować wpisać inną frazę, na przykład tłumacz czeski.

Fakt, że mieszkam we Wrocławiu nie przeszkodził mi w świadczeniu usług tłumaczeniowych na rzecz kontrahentów z Torunia, Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego. Na dowód tego zamieszczam dane przykładowych firm, dla których pracowałem jako tłumacz:

 • PM Projekt
  ul. Św. Trójcy 7/1
  85-224 Bydgoszcz

Jestem otwarty również na współpracę z podmiotami działającymi w innych poza Toruniem i Bydgoszczą miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego (Nieszawa, Kamień Krajeński, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Tuchola, Inowrocław, Lipno, Chełmża, Lubień Kujawski, Skępe, Jabłonowo Pomorskie, Solec Kujawski, Włocławek, Strzelno, Mogilno, Więcbork, Łabiszyn, Żnin, Lubraniec, Kcynia, Mrocza, Janowiec Wielkopolski, Radzyń Chełmiński, Nakło nad Notecią, Wąbrzeźno, Sępólno Krajeńskie, Koronowo, Dobrzyń nad Wisłą, Szubin, Górzno, Pakość, Piotrków Kujawski, Chełmno, Brodnica, Łasin, Radziejów, Janikowo, Izbica Kujawska, Chodecz, Kowal, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Kruszwica, Brześć Kujawski, Nowe, Gniewkowo, Grudziądz, Rypin, Świecie, Barcin).

ADRESY ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM CZESKIM I REPUBLIKĄ CZESKĄ W BYDGOSZCZY, TORUNIU ORAZ WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM:

 • Konsulat Honorowy Republiki Czeskiej
  ul. A. Mickiewicza 3/2
  85-071 Bydgoszcz
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  Wydział Filologiczny
  (możliwość wyboru lektoratu języka czeskiego / przystąpienia do Koła Naukowego Badaczy Kultury Czeskiej)
  ul. Fosa Staromiejska 3
  87-100 Toruń

KULTURA CZECH, TŁUMACZENIA, JĘZYK CZESKI W KRAKOWIE