1. OFERTA
 2. CENY
 3. REFERENCJE
 4. PUBLIKACJE
 5. BLOG
 6. KSIĄŻKI
 7. KONTAKT

Tłumacz czeski Szczecin

W czasach powszechnego internetu i pracy na odległość fakt, że potencjalny zleceniobiorca pochodzi z innego miasta niż zleceniodawca przestał być przeszkodą. 4 godz. 15 minut. Tyle czasu potrzeba, by dotrzeć z Wrocławia (gdzie mam swoją siedzibę) do miasta Szczecin. Tłumaczenia z języka czeskiego (czy ogólnie - języków obcych) to branża umożliwiająca przygotowywanie zamówień z każdego miejsca w Polsce (w świecie). Często korzystam z tego udogodnienia, dzięki czemu przekłady zlecają mi również podmioty z grodu Gryfa i całego województwa zachodnipomorskiego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Prowadzisz działalność gospodarczą w Szczecinie (lub mieszkasz w tym mieście) i masz w planach przekazanie kompetentnej osobie tekstu do tłumaczenia z czeskiego na polski bądź z polskiego na czeski? Swoje poszukiwania wykonawcy usługi tłumaczeniowej skupisz prawdopodobnie na Internecie. Jaka fraza będzie najodpowiedniejsza dla wyszukiwarki?

Tłumacz języka czeskiego Szczecin? Taki ciąg słów nie zawsze spełni swoją rolę, gdyż jego wpisanie pociągnie za sobą zawężenie wyszukiwania jedynie do firm działających w województwie zachodniopomorskim. Wyszukiwarka przypuszczalnie zignoruje ogłoszenia osób z pozostałych części Polski, co ozmacza, że możemy nie dotrzeć do korzystniejszych ofert.

Jak zatem uniknąć takiej sytuacji? Rozwiązaniem może być przeformułowanie zapytania, np. na tłumacz czeski.

Na swoim koncie mam współpracę z kilkoma firmami z województw zachodniopomorskiego i Szczecina. Jako tłumacz czeskiego pomagałem rozwikłać zawiłości językowe między innymi poniższym kontrahentom:

 • Zachodniopomorska Organizacja Wojewódzka LOK
  św. Wojciecha 12
  70-410 Szczecin

 • Opera na Zamku
  ul. Teofila Firlika 20
  71-637 Szczecin

Szczecin to niejedyne miasto województwa zachodniopomorskiego, do którego kieruję swoją ofertę. Chętnie nawiążę współpracę także z odbiorcami reprezentującymi następujące miejscowości: Dobra, Kamień Pomorski, Polanów, Świnoujście, Lipiany, Trzcińsko-Zdrój, Bobolice, Złocieniec, Cedynia, Mirosławiec, Sianów, Choszczno, Wałcz, Goleniów, Karlino, Stargard Szczeciński, Nowe Warpno, Pełczyce, Kalisz Pomorski, Trzebiatów, Dębno, Maszewo, Świdwin, Barlinek, Połczyn-Zdrój,Dziwnów, Stepnica, Gościno, Ińsko, Darłowo, Kołobrzeg, Dobrzany, Tuczno, Biały Bór, Łobez, Węgorzyno, Mieszkowice, Międzyzdroje, Chociwel, Moryń, Gryfino, Myślibórz, Czaplinek, Nowogard, Człopa, Płoty, Barwice, Police, Drawno, Pyrzyce, Recz, Resko, Sławno, Golczewo, Drawsko Pomorskie, Suchań, Gryfice, Szczecinek, Koszalin, Białogard, Tychowo, Chojna, Wolin, Borne Sulinowo,.

ADRESY ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM CZESKIM I REPUBLIKĄ CZESKĄ W SZCZECINIE ORAZ WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM:

 • Uniwersytet Szczeciński
  Wydział Filologiczny
  Instytut Filologii Słowańskiej
  Zakład Języków i Kultur Słowiańskich
  (możliwość wyboru lektoratu języka czeskiego
  al. Piastów 40 B
  71-065 Szczecin
  http://www.wf.usz.edu.pl/o-instytucie

 • Hospůdka - restauracja słynąca z czeskiego menu
  ul. Kaszubska 12
  70-403 Szczecin

KULTURA CZECH, TŁUMACZE, JĘZYK CZESKI W SZCZECINIE