1. OFERTA
 2. CENY
 3. REFERENCJE
 4. PUBLIKACJE
 5. BLOG
 6. KSIĄŻKI
 7. KONTAKT

Tłumacz języka czeskiego Olsztyn

378 kilometrów. Taka odległość w linii prostej dzieli Wrocław (siedziba firmy CZESKI.COM) i Olsztyn. Tłumaczenia z języka czeskiego (ale też z innych języków) to specyficzna branża. Zlecenia można w niej wykonywać z dowolnego miejsca na Ziemi - dzięki temu zamówienia realizujemy także na rzecz kontrahentów z siedzibą w grodzie nad Łyną oraz w całym województwie warmińsko-mazurskim.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Mieszkasz w Olsztynie i być może potrzebujesz tłumaczenia z czeskiego na polski bądź z polskiego na czeski. Poszukując kompetentnej osoby, której zlecisz realizację przekładu zapewne uruchomisz wyszukiwarkę i wpiszesz w niej stosowną frazę. Jaki tekst będzie najlepszy?

Tłumacz języka czeskiego Olsztyn? To dobry pomysł. Trzeba jednak pamiętać, że tak dobrana fraza ogranicza wyszukiwanie do tłumaczy, którzy mają siedzibę w województwie warmińsko-mazurskim. To zaś oznacza nieuwzględnienie osób i firm z innych miast, które, być może, mogą zaoferować dogodniejsze warunki i mają lepsze kompetencje w konkretnej dziedzinie.

W dzisiejszych czasach, przy coraz powszechniejszej pracy zdalnej, lokalizacja wykonawcy tłumaczenia jest kwestią mniej istotną. Jak skonstruować zapytanie wpisywane do wyszukiwarki? Na przykład ogólnie: tłumacz czeski.

Chociaż adres mojej firmy znajduje się we Wrocławiu, współpracuję też z kontrahentami z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego. Przekłady z języka czeskiego na polski wykonałem na przykład dla:

 • Agencja Handlowa Emilia Bożena Pawłowska
  Jana Boenigka 23/22
  10-686 Olsztyn

Tłumaczę także oczywiście dla firm i osób prywatnych z pozostałych miast województwa warmińsko-mazurskiego, np.: Jeziorany, Ruciane-Nida, Orneta, Braniewo, Mrągowo, Dobre Miasto, Nowe Miasto Lubawskie, Pisz, Biała Piska, Szczytno, Młynary, Elbląg, Olsztynek, Lubawa, Barczewo, Pasym, Orzysz, Pasłęk, Lidzbark, Reszel, Ostróda, Tolkmicko, Węgorzewo, Olecko, Bisztynek, Miłomłyn, Sępopol, Działdowo, Susz, Ełk, Gołdap, Miłakowo, Iława, Zalewo, Korsze, Pieniężno, Ryn, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn, Górowo Iławeckie, Bartoszyce, Mikołajki, Giżycko, Biskupiec, Morąg, Nidzica, Kisielice.

Na tej stronie znajdują się dane słowników przydatnych podczas tłumaczenia z czeskiego na polski i odwrotnie. Jeden z nich został wydany w Olsztynie:

ADRESY ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM CZESKIM I REPUBLIKĄ CZESKĄ W OLSZTYNIE ORAZ WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM:

 • Česká Hospoda - restauracja serwująca czeskie jedzenie
  Plac Targ Rybny 14
  10-020 Olsztyn

KULTURA CZECH, TŁUMACZENIA, JĘZYK CZESKI, W OLSZTYNIE