1. OFERTA
 2. CENY
 3. REFERENCJE
 4. PUBLIKACJE
 5. BLOG
 6. KSIĄŻKI
 7. KONTAKT

Tłumacz języka czeskiego Łódź

Dziś, gdy w biznesie powszechna jest praca zdalna, lokalizacja osoby wykonującej usługi tłumaczeniowe, nie odgrywa już tak znaczącej roli, jak miało to miejsce jeszcze w XX wieku. 2 h 17 minut. Właśnie tyle w przybliżeniu trwa podróż samochodem z Wrocławia (w którym siedzibę ma firma CZESKI.COM) do miasta Łódź. Tłumaczenia z języka czeskiego (i pozostałych języków obcych) charakteryzuje pewna dogodność, która ułatwia współpracę zleceniodawcy ze zleceniobiorcą. Dzięki niej, chociaż mieszkam i pracuję w stolicy Dolnego Śląska, mogę obsługiwać zamówienia dla kontrahentów z Łodzi i innych miejscowości województwa łódzkiego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Na niniejszą witrynę trafiłeś nieprzypadkowo - prowadzisz zapewne firmę w Łodzi i potrzebujesz tłumaczenia z czeskiego na polski albo z polskiego na czeski. Na firmowych stronach internetowych poszukujesz kogoś znającego język czeski, komu mógłbyś przekazać w formie elektronicznej dokument do przetłumaczenia. Jakie hasło możesz wprowadzić do wyszukiwarki?

Tłumacz języka czeskiego Łódź? To posunięcie w dobrym kierunku, należy jednak mieć świadomość, że taki zestaw słów najprawdopodobniej zredukuje zwracane wyniki do podmiotów rezydujących w województwie łódzkim - bez uwzględnienia tłumaczy z pozostałych częsci Polski Nie można przy tym wykluczyć, że właśnie osoby spoza Łodzi będą miały do zaoferowania najbardziej konkurencyjne warunki. W jaki sposób zatem poszerzyć obszar wyszukiwania? Może się tu sprawdzić sformułowanie ogólniejszej frazy, np. tłumacz czeski.

Mimo że firma CZESKI.COM została zarejestrowana poza województwem łódzkim, zdobyła zaufanie klientów również z Łodzi. Jako tłumacz czeskiego przygotowałem przekłady na przykład dla następujących odbiorców:

 • Ardial
  Dąbrówki 9/16
  92-413 Łódź

 • Zemat
  Brukowa 26
  91-341 Łódź

Zlecenia przyjmuję także od osób prywatnych oraz firm z następujących miejscowości województwa łódzkiego: Łęczyca, Złoczew, Konstantynów Łódzki, Zduńska Wola, Sulejów, Radomsko, Żychlin, Ozorków, Skierniewice, Łask, Warta, Pabianice, Działoszyn, Błaszki, Uniejów, Poddębice, Szadek, Zgierz, Wieruszów, Drzewica, Wolbórz, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Koluszki, Wieluń, Sieradz, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Pajęczno, Biała Rawska, Zelów, Przedbórz, Krośniewice, Rzgów, Kutno, Bełchatów, Stryków, Brzeziny, Głowno, Tuszyn, Kamieńsk.

ADRESY ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM CZESKIM I REPUBLIKĄ CZESKĄ W ŁODZI ORAZ WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM:

 • Konsulat Honorowy Republiki Czeskiej
  ul. Skłodowskiej-Curie 11
  90-505 Łódź
 • Český Film - restauracja serwująca specjały kuchni czeskiej
  ul. Tymienieckiego 25a
  90-350 Łódź

KULTURA CZECH, TŁUMACZENIA, JĘZYK CZESKI W ŁODZI