1. OFERTA
 2. CENY
 3. REFERENCJE
 4. PUBLIKACJE
 5. BLOG
 6. KSIĄŻKI
 7. KONTAKT

Tłumacz języka czeskiego Katowice

Wykonujemy tłumaczenia języka czeskiego dla firm i mieszkańców z Katowic (oraz innych miast). Aby uzyskać szczegóły dotyczące realizacji zamówienia, kliknij odpowiednią pozycję w menu górnym "Oferta" lub po prostu napisz do nas.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Twoja firma działa w Katowicach i potrzebuje tłumaczenia z czeskiego na polski lub z polskiego na czeski? Pierwszym krokiem, jaki prawdopodobnie poczynisz poszukując kompetentnej osoby, jest uruchomienie wyszukiwarki, na przykład google, i wprowadzenie odpowiedniej frazy. Jaki tekst wybrać?

Tłumacz języka czeskiego Katowice? Taki dobór słów jest dobry. Nie zapomnij jednak o tym, że powyższa fraza zawęża wyszukiwanie do firm z siedzibą w województwie śląskim. A to powoduje pominięcie potencjalnych wykonawców zlecenia z innych miast, którzy być może dysponują odpowiedniejszymi kompetencjami, jeśli chodzi o tłumaczoną dziedzinę.

Dzisiaj, gdy na znaczeniu zyskuje praca zdalna, lokalizacja siedziby wykonawcy tłumaczenia schodzi na dalszy plan. Jakie sformułowanie wybrać i wpisać do wyszukiwarki? Na przykład ogólne: tłumacz czeski.

Mimo że mamy siedzibę we Wrocławiu, współpracowaliśmy z licznymi kontrahentami w Katowicach. Tłumaczyliśmy z języka czeskiego na polski m.in. dla:

 • ELAMED Sp. z o.o. Sp.k.
  al. Roździeńskiego 188
  40-203 Katowice

 • Probus Business Consulting Sp. z o.o.
  ul. Rolna 60
  40-555 Katowice

Zamówienia przyjmujemy również od firm działających w innych miastach województwa śląskiego, wśród których wymienić można: Koniecpol, Kuźnia Raciborska, Wilamowice, Łazy, Pszów, Blachownia, Racibórz, Szczyrk, Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Pilica, Dąbrowa Górnicza, Łaziska Górne, Świętochłowice, Wisła, Żory, Imielin, Czechowice-Dziedzice, Bieruń, Kłobuck, Sławków, Mysłowice, Zawiercie, Ruda Śląska, Krzanowice, Tarnowskie Góry, Siewierz, Lubliniec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żarki, Mikołów, Skoczów, Kalety, Radlin, Strumień, Ogrodzieniec, Sośnicowice, Żywiec, Piekary Śląskie, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Jaworzno, Tychy, Pyskowice, Bytom, Miasteczko Śląskie, Koziegłowy, Chorzów, Orzesze, Rybnik, Zabrze, Rydułtowy, Poręba, Siemianowice Śląskie, Będzin, Toszek, Woźniki, Sosnowiec, Myszków, Szczekociny, Krzepice, Pszczyna, Ustroń, Gliwice, Czeladź, Wojkowice, Radzionków, Knurów.

Na www.czeski.com znajduje się baza słowników (które z pewnością zna każdy tłumacz języka czeskiego) i książek przełożonych z języka czeskiego. Poniżej zamieszczam te, które zostały wydane w Katowicach:

KSIĄŻKI


SŁOWNIKI

ADRESY ZWIĄZANE Z JĘZYKIEM CZESKIM I REPUBLIKĄ CZESKĄ W KATOWICACH ORAZ WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM:

 • Konsulat Honorowy Republiki Czeskiej w Częstochowie
  Al. Najświętszej Maryi Panny 24/18
  42-200 Częstochowa
 • HOSPODA - restauracja z typowo czeskim menu
  ul. Gliwicka 6/I
  40-079 Katowice
 • Instytut Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego
  Zakład Współczesnych Języków Południowo- i Zachodniosłowiańskich
  ul. Grota Roweckiego 5
  41-205 Sosnowiec
 • Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej Wydział Humanistyczno-Społeczny
  Filologia Słowiańska, specjalizacja: czeski język biznesu
  ul. Willowa 2
  43-309 Bielsko-Biała
 • Państwowa Wyższas Szkoła Zawodowa
  Instytut Neofilologii
  Zakład Filologii Słowiańskiej
  Filologia czeska
  ul. Słowackiego 55
  47-400 Racibórz

KULTURA CZECH, TŁUMACZENIA, JĘZYK CZESKI W KATOWICACH